З’явилися нові деталі щодо Grand Theft Auto 6, які можуть натякати на майбутнє онлайн складової серії. На сторінці гри на сайті PlayStation у розділі поширених запитань з’явилася відповідь на питання про наявність мультиплеєрних режимів чи функцій у GTA 6.
У відповідь Rockstar Games вказала лише одне речення: «Grand Theft Auto VI - це однокористувацький досвід».
Це не означає, що в GTA 6 не буде онлайн режиму, однак тривала відсутність будь яких згадок про GTA Online у рекламних матеріалах і загальна тиша з боку Rockstar можуть свідчити про те, що майбутній онлайн проєкт буде існувати окремо від самої гри.
GTA Online, який спочатку був додатковим режимом для GTA 5, за роки розвитку отримав власний лаунчер і став одним із головних джерел прибутку Rockstar Games. Водночас компанія поки що не розкриває, як саме буде виглядати онлайн складова у GTA 6.
Додатково Rockstar навіть згадувала ексклюзивні магазини для одиночної гри в Ultimate Edition GTA 6, але знову не зробила жодної згадки про GTA Online.
До релізу гри 19 листопада у Rockstar ще є час розповісти більше про майбутнє онлайн режиму. Певні натяки можуть з’явитися вже у липні, коли в GTA Online вперше за шість років вийде нове пограбування. Фанати припускають, що воно може стати початком сюжетної лінії, яка пов’яже події гри з Вайс Сіті та штатом Леоніда з GTA 6.
Нагадаємо, Sony стверджує, що GTA 6 працюватиме «найкраще на PS5».

