Компанія Microsoft оголосила про чергове підвищення вартості ігрових консолей Xbox, яке набуде чинності 1 серпня. Інформація з'явилася на сайті компанії.
Окрім зростання цін, компанія повністю згорне виробництво моделі Xbox Series X із накопичувачем ємністю 2 ТБ.
Згідно з офіційною заявою, версії Xbox із обсягом пам'яті 512 ГБ подорожчають на $100, тоді як моделі на 1 ТБ додадуть у ціні $150. Нова цінова сітка виглядатиме так:
- Xbox Series S (512 ГБ): $499.99 (замість $399.99)
- Xbox Series S (1 ТБ): $599.99 (замість $449.99)
- Xbox Series X Digital: $749.99 (замість $599.99)
- Xbox Series X: $799.99 (замість $649.99)
Для порівняння: на момент запуску у 2020 році Xbox Series X коштувала $499, а менш потужна Xbox Series S — $299.
Це вже третє подорожчання пристроїв з травня 2025 року — попереднє коригування відбулося у жовтні 2025 року.
У офіційному блозі Xbox Wire компанія зазначила, що протягом кількох місяців намагалася знайти альтернативні рішення разом із постачальниками. Проте вартість оперативної пам'яті та накопичувачів для консолей зросла понад ніж у 2,5 раза, а до осені 2027 року очікується чергове подвоєння цих витрат.
Щоб зробити консолі доступнішими в умовах кризи, Microsoft планує активніше впроваджувати плани оплати частинами, безвідсоткове фінансування, а також продаж вживаних і відновлених пристроїв.
Нагадаємо, FaZe орендували JBOEN до кінця 2026 року.

