Play by Play Studios оголосили про розробку повноцінного одиночного режиму кампанії для NBA The Run. Розробники прийняли це рішення після критики від спільноти через фокус на багатокористувацьких онлайн-матчах.
Наразі новий режим перебуває на стадії розробки концепту, тому деталі сюжету чи ігрових механік поки не розкриваються. Розробники наголошують, що прагнуть зробити якісний продукт, який повністю задовольнить очікування фанатів. Через необхідність тривалої технічної підготовки реліз одиночної кампанії заплановано на весну 2027 року.
До виходу масштабної кампанії гра продовжуватиме активно наповнюватися контентом. Найбільше оновлення з моменту релізу вийде вже в серпні цього року одночасно зі стартом першого сезону. Згідно з офіційним планом розвитку, серпневий апдейт додасть у гру:
- нових доступних гравців та додаткові баскетбольні майданчики;
- новий ракурс ігрової камери;
- повноцінний режим тренування;
- нові набори правил для урізноманітнення матчів;
- глобальні таблиці лідерів.
Нагадаємо, G2 Esports та аніме-франшиза One Piece представили спільну колекцію одягу.

