Site icon Players

Працівники Ubisoft Barcelona оголосили страйк через скорочення 28% штату

Колектив студії Ubisoft Barcelona оголосив про проведення серії страйків. Офіційну заяву про це поширили через Координаційний комітет профспілок індустрії відеоігор. 

Причиною протесту стало рішення керівництва в межах реструктуризації звільнити 51 співробітника, що становить 28% від усього штату іспанського підрозділу. Протестні акції відбуватимуться щовівторка та щочетверга у пообідній час у період із 30 червня по 16 липня. Загалом протягом трьох тижнів заплановано шість раундів страйків.

Колектив студії висунув керівництву п'ять ключових вимог:

Поточні звільнення в Барселоні є частиною масштабнішої оптимізації витрат компанії Ubisoft. Ця хвиля реструктуризації вже призвела до повного закриття студій Ubisoft Winnipeg та Ubisoft Belgrade, а загальна кількість звільнених працівників у межах цих процесів становить близько 380 осіб.

Нагадаємо, 30 червня стане важливим днем для Destiny 2 через нове оновлення та повернення Iron Banner.

Exit mobile version