Колектив студії Ubisoft Barcelona оголосив про проведення серії страйків. Офіційну заяву про це поширили через Координаційний комітет профспілок індустрії відеоігор.
Причиною протесту стало рішення керівництва в межах реструктуризації звільнити 51 співробітника, що становить 28% від усього штату іспанського підрозділу. Протестні акції відбуватимуться щовівторка та щочетверга у пообідній час у період із 30 червня по 16 липня. Загалом протягом трьох тижнів заплановано шість раундів страйків.
Колектив студії висунув керівництву п'ять ключових вимог:
- Мандат на збереження штату: Проведення обов'язкових переговорів для гарантування робочих місць усім 51 працівникам, які наразі потрапили під скорочення.
- Захист від майбутніх звільнень: Надання твердого зобов'язання не ініціювати процеси колективних звільнень щонайменше протягом наступних 5 років.
- Реалізація заблокованих підвищень: Негайне та суворе виконання раніше узгоджених внутрішніх підвищень, які компанія призупинила в односторонньому порядку.
- Повернення віддаленої роботи: Беззастережне відновлення моделі з можливістю працювати з дому протягом 60% робочого часу на місяць для забезпечення балансу між роботою та особистим життям.
- Угода про кар'єрний розвиток: Розблокування та офіційний перегляд плану покращення заробітних плат, а також пакету соціальних пільг для персоналу.
Поточні звільнення в Барселоні є частиною масштабнішої оптимізації витрат компанії Ubisoft. Ця хвиля реструктуризації вже призвела до повного закриття студій Ubisoft Winnipeg та Ubisoft Belgrade, а загальна кількість звільнених працівників у межах цих процесів становить близько 380 осіб.
Нагадаємо, 30 червня стане важливим днем для Destiny 2 через нове оновлення та повернення Iron Banner.

