Компанія Riot Games оголосила про повернення League of Legends Game Changers: Rising — провідної серії змагань для жінок у регіоні EMEA.
Турнір отримав суттєве оновлення, тепер змагання буде проходити з травня по жовтень. Новий формат стартує 29–31 травня і складатиметься з кількох етапів, де команди змагатимуться за кваліфікаційні очки. Шість найкращих колективів загального рейтингу забезпечать собі місця у жовтневому плей-оф, де до них приєднаються запрошені команди з національних інклюзивних ліг.
Організацією ліги тепер буде займатися агенція N.E.O., яка вже відповідає за League of Legends EMEA Masters, EVO France та міжнародні івенти з Rocket League у партнерстві з BLAST.
Представники Riot Games наголосили, що розвиток Game Changers — це не лише змагання, а й створення умов для того, щоб жінки в регіоні EMEA могли виступати на найвищому рівні та отримувати належне визнання своїх досягнень.
Нагадаємо, над Star Wars: Fate of the Old Republic працюють ветерани BioWare.

