Site icon Players

s1mple: «Добі вільний. Я просто хочу грати. BC.Game дали мені шанс»

Український професійний гравець в CS2 Олександр s1mple Костилєв прокоментував свій перехід в BC.Game. Він відзначив, що організація налаштована побудувати сильну команду, через що він обрав її.

«Добі вільний. Я просто хочу грати.

BC.Game дали мені шанс, і вони справді серйозно налаштовані побудувати команду топ-рівня. Побачимо, які кроки ми зробимо і як я зможу вплинути на результат. Можливо, щось зміниться, а можливо — ні. Усе покажуть тільки результати.

Один мудрий чоловік сказав: якщо хочеш повернутися на tier-1 рівень, тобі потрібно приєднатися до tier-3 команди. Я нічого не робив 2 роки, час це змінити, не можу витрачати/гаяти ігровий час, сидячи на лавці запасних.»

Нагадаємо, Jason повертається — Horror Inc. підтвердила сиквел Friday the 13th: The Game.

Exit mobile version