Сергій Таран

Федерація Кіберспорту України (UESF) прокоментувала зняття збірних України з IESF World Championship 2023.

Заява UESF

Федерація кіберспорту України шокована і обурена рішенням Міжнародної Федерації Кіберспорту дозволити росії повернутися до міжнародної спільноти киберспорту.
Це рішення є ганебним і неповажним, оскільки воно нехтує російським вторгненням в Україну, в якому ФКС росії є активним учасником.


Російські кіберспортсмени не повинні мати права представляти свою країну на міжнародній арені, поки росія продовжує війну проти України.
Це рішення є ударом не тільки по нам, а й по всій міжнародній спільноті кіберспорту, яка прагне до миру і злагоди. Воно дає російському режиму зелене світло для продовження війни та свідчить про те, що IESF не дотримується цінностей прописаних у власному статуті.


Механізм голосування у квітні 2022 року за запровадження санкцій теж мав маніпулятивний характер із-за чого було прийняте саме мʼяке рішення, хоча переважна більшість була за впровадження більш жорстких мір. Беручи до уваги проведення голосування цього року ми вбачаємо в прийнятті цього рішення не тільки маніпуляції з боку деяких керівників організації, але й власну зацікавленість президента IESF - Влада Марінеску, який проводив зустрічі з представником ФКС росії напередодні голосування.


Федерація кіберспорту України не може мовчати в цій ситуації, коли її цінності і принципи ігноруються. Ми рішуче засуджуємо рішення IESF і закликаємо інші федерації киберспорту приєднатися до нашого протесту.


Саме прийняття цього рішення, а також рекомендації з боку Міністерства стали основними причинами зняття з чемпіонату світу у румунському місті Ясси. Це дуже важке для всіх рішення було підтримано спортсменами, які висловили свою чітку громадянську позицію, не дивлячись на великі шанси опинитись серед призерів змагань. Ми пишаємось ними та дякуємо їм за підтримку! Маючи на джерсі імена українських Героїв, що захищають нашу свободу, ми не маємо морального права паплюжити їх честь та продовжувати участь в змаганнях організації, яка толерує війну.


Ми також збираємося провести екстрені збори для розгляду питання про вихід зі складу IESF. Ми не можемо бути частиною організації, яка не дотримується основних принципів справедливості і поваги до територіальної цілісності своїх членів.

Нагадаємо, збірні України знялися з IESF World Championship 2023

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.