Site icon Players

Український павільйон на Gamescom 2025 представив учасників — серед них дві інді-студії

Україна втретє буде представлена на міжнародній виставці Gamescom — організатори підтвердили, що павільйон «Games from Ukraine» відкриється і цього року. Його курують конференція Games Gathering, компанія Burny Games та студія VG Entertainment.

«Організація павільйону — це не лише велика відповідальність, а й справжня честь. Ми не просто створюємо бізнес-простір — ми об’єднуємось, щоб показати світові силу, стійкість і талант українського геймдеву. Це потребує багато часу та енергії, але коли бачиш, як наші студії презентують себе і знаходять партнерів — це надихає» — підкреслює Олена Лобова з Burny Games.

До списку цьогорічних учасників увійшли:

Також на локації будуть WMG International (adWMG) та Mobihunter.

Організатори анонсували івент Games from Ukraine Reception, що відбудеться 21 серпня з 19:00 до 22:00 у Wartesaal am Dom. У програмі — нетворкінг і благодійний аукціон на підтримку ініціативи Gamedev Under Bombs.

«Минулого разу павільйон викликав великий інтерес, і ми вже готуємося перевершити ті результати. Слідкуйте за нами на сайті Games from Ukraine і в соцмережах. Підтримуйте українське — відкривайте нові проєкти, знайомтесь із талановитими командами та дивіться, що Україна готова показати світові на Gamescom 2025» — додають організатори.

Нагадаємо, Bloober Team показала 35 хвилин геймплею Cronos: The New Dawn.

Exit mobile version