B1ad3: «Для нас сцена виглядає так, що ми знаємо, що ми можемо виграти всіх з sdy або без нього»

05.08.2022
Сергей Таран

Тренер складу NAVI з CS:GO Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв'ю на клубному YouTube-каналі. Український фахівець згадав минулий фінал IEM Cologne 2022, оцінив гру Віктора somedieyoung Оруджева, який виступає за команду в якості стендина.

Про фінал IEM Cologne 2022:

«В цілому результат позитивний, але в той же час є болісний осад через програш на Кельні. <…>

Я не очікував, що у нас будуть допи на другій стороні Ancient. Ця карта показала, що матч буде складним і не факт, що ми виграємо.

На останніх двох картах я помітив, що ми просіли по індивідуалці, нас сильно перестрілювали, раунди складалися зовсім по-іншому. <…>

Для мене важчої поразки в кар'єрі не було, як для гравців не знаю, але я відчув, що для всіх це було важливо. Навіть фінал мажору в Антверпені був не настільки болючим.»

Про гру з sdy:

«З Вітею ми показали непогані результати. Посіли друге місце на Кельні і перше на BLAST, тому ми прийняли рішення, що є сенс продовжувати з ним в ролі стендину і дати йому шанс проявити себе ще більше.

У нього зараз є багато помилок і він не до кінця комфортно почуває себе в грі. <...> Я не можу сказати, що він швидко вчитися, так як він в такому віці вже сформував ігрові навички і його знання теж стійко закріпилися, тому не дуже легко проходить адаптація.»

Про рівень професійної сцени в CS:GO:

«Для нас сцена виглядає так, що ми знаємо, що ми можемо виграти всіх з Вітею або без нього, це не важливо. Мені здається, що ми можемо виграти і з іншим гравцем рівня sdy. Але якщо ігрова сцена зараз почне адаптуватися і поліпшуватися, то нам буде набагато складніше і тоді потрібно буде, щоб Вітя вийшов на дуже високий рівень гри. Поки що нам вистачає тієї ігрової форми, тієї системи для того, щоб бути як мінімум другими в світі, але я не впевнений чи вистачить нам цього надалі, якщо сцена буде рости.»

Нагадаємо, sdy буде грати за NAVI мінімум до кінця IEM Rio Major 2022.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.