Boombl4: «Здивувало, що G2 не змогла вийти в плей-офф. Але, в принципі, це закономірно»

19.05.2022
Сергей Таран

Капітан CS:GO складу української організації NAVI Кирило Boombl4 Михайлов прокоментував результати Legends Stage на PGL Major Antwerp 2022. Свою думку він висловив в інтерв'ю порталу Escorenews.

«Точно вразила команда Spirit, яка вийшла 3-0. Вона дала відмінний камбек проти Heroic. Вразила Imperial, хоча вона і не вийшла. У неї і в Challengers Stage ніхто не вірив, а я говорив, що вона точно вийде в Legends. І тут вона дала бій і вибила Cloud9 - можна сказати, найстабільнішу команду минулого року. Скажімо так, піднасолила хлопцям.

Не знаю, чи варто мені виділяти Copenhagen Flames. Ця команда, яка частенько приїжджає на мейджор і йде 2-0 після bo1. Мені здається, якби всі зустрічі були в форматі bo3, то вони б не вийшли [в плей-офф]. У будь-якому випадку, вони перебороли це і нарешті виграли ключове bo3, але - знову ж таки - не у найсильнішого суперника. Думаю, що в чвертьфіналі у них мало шансів.

Здивувало, що G2 не змогла вийти в плей-офф. Але, в принципі, це закономірно. Тому що у неї новий снайпер і колер: вони як команда не заслуговують відразу перемоги, про яку кожен з їх складу мріяв. Індивідуально вони готові вийти в плей-офф, але як команда - виявилося, що ні.

Ну і Cloud9, на жаль, вилетіла. Не знаю, на тлі чого це сталося. Там у Абая скандал. У будь-якому випадку, мені хлопців шкода. Важко було дивитися на їхні обличчя, хоча у нас з ними у нас часте суперництво. Багато хто думає, що ми якось недолюблюємо один одного. Я до них добре ставлюся. І мені дійсно їх шкода»

Кирило Boombl4 Михайлов

Нагадаємо, сьогодні стартує чвертьфінал PGL Major Antwerp 2022.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.