ceh9 і Zeus прокоментували скандал зі стікерами гравців Cloud9

04.05.2022
Сергей Таран

Колишні професійні гравці в Counter-Strike Арсеній ceh9 Триноженко і Данило Zeus Тесленко висловилися щодо появи російської свастики «Z» на автографах sh1ro і interz. Українці поділилися своєю думкою в соціальних мережах.

Zeus пропонує хлопцям пояснити свою позицію і вибачитися:

«Якщо хлопці це випадково написали, то навіщо росіяни тоді це підтримують і захищають? Це дивно, як можна підтримувати свастику? Для мене це лячно. Я багато вивчав Другу Світову, я думав, що таке більше ніколи не повториться і коли я бачу, що росіянам це подобається я цьому дуже дивуюсь. У цій ситуації хлопцям потрібно пояснити свою позицію, вибачитися, сказати, що це не спеціально вийшло, що ми не підтримуємо війну. Я особисто вважаю, що в цей момент літери Z і V є свастикою, Z не потрібно видаляти з ніку, але не треба її виділяти або десь дописувати, бо це символіка, яка закликає до війни. І той, хто це виділяє, отже, він підтримує війну. Цивілізовані люди не хочуть війни, тим більше у Європі. Ті, хто показують Z, вони підтримують війну»

ceh9 закликає росіян не шукати можливості виправдатися, а просто принести вибачення:

«Абсолютно не важливо, коли цей автограф був намальований, його треба виправляти, а не вигадувати мільйони відмазок і займатися демагогією»

Також Арсенія вражає поведінка ком'юніті:

«Мене вражають, російські кіберспортивні діячі, які начебто засуджують агресію, але при цьому замість того щоб швидко сказати, мовляв так, автограф краще переробити, починають шукати якісь відмазки. Сука не стайте в один ряд з вбивцями, п***єц»

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.