Дивний розподіл призового фонду та інші деталі IEM Rio 2022

25.05.2022
Сергей Таран

24 травня турнірний оператор ESL підтвердив, що проведе наступний мейджор. Він пройде в Ріо-де-Жанейро і вже отримав назву IEM Rio Major 2022. Ми зібрали всю доступну інформацію про чемпіонат.

Турнір пройде з 31 жовтня по 13 листопада 2022 року на Jeunesse Arena, де може поміститися 18 тисяч глядачів. Формат залишиться колишнім: два етапи зі швейцарською системою і single-elimination в плей-офф.

Організатори анонсували, що вперше на арені мейджор буде висвітлюватися не англійською, а португальською мовою. Але деякі фанати негативно сприйняли цю подію, оскільки в Швеції та Німеччині івент вівся англійською.

Також на IEM Rio Major 2022 переглянули підхід до розподілу призового фонду, який становить $1 млн. Тепер переможець отримає не $500 тис., а $400 тис. Утриману суму розподілять між іншими учасниками змагання. Це буде перший мейджор, на якому колективи з 17-24 місця отримають гроші.

Дивно те, що команди 5 і 6 місця отримають $40 тис., а ті, хто закінчив турніру на 7 і 8 сходинці отримають $24 тис. Хоча при заявленому форматі всі чотири колективи вилітають у чвертьфіналі.

Ще за інформацією газети O Dia, влада Ріо-де-Жанейро планує зробити в місті фан-зону для перегляду матчів. Фанати сподіваються, що захід буде нагадувати той, який проводили під час Чемпіонату Світу з футболу в 2014 році.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.