Entropiq вибили G2 з ESL Pro League Season 15

13.03.2022
Сергей Таран

У рамках четвертого туру ESL Pro League Season 15 зустрілися G2 Esports та Entropiq.

Першу карту вибирали Entropiq, і вони зробили ставку на Vertigo. На цій карті команди грали на рівних, але одночасно підопічні Дмитра hooch Богданова вели 11:15, але не змогли добрати один раунд і все перейшло на допи. G2 змогли у додаткових раундах зібратися з силами та виграти 22:20.

Далі команди перенеслися на Dust2, який вибирали G2. До старту 22 раунди складалося враження, що представники іспанської організації тримали гру під своїм контролем та вели 14:7. Але Entropiq змогли зібратися та перевести матч на додаткові раунди, де переломили зустріч на свою користь та перемогли з рахунком 17:19.

Вирішальною картою став Nuke. Першу половину G2 виграли 9:6, але за СТ бік Entropiq набрали обертів і змогли виграти карту з рахунком 13:16.

Після цієї поразки хлопці з G2 Esports втрачають усі шанси вийти у плей-офф EPL Season 15, це вже другий сезон поспіль, коли команда Ніколи NiKo Ковача провалюється на ESL Pro League. Хлопці з Entropiq гарантували собі місце у наступному етапі та приєдналися до NiP та Fnatic.

Раніше ми припускали, хто вийде із групи А на ESL Pro League Season 15.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.