FaZe знищили NAVI та пройшли до півфіналу EPL S15

08.04.2022
Сергей Таран

У ¼ фінал ESL Pro League Season 15 зустрічалися представники української організації NAVI та хлопці з FaZe Clan. Багато експертів називали цю гру «прихованим фіналом» турніру, і я з цим згоден, оскільки це були дві найсильніші команди на івенті.

FaZe своєю картою вибрали Inferno і не помилилися. Народжені Перемагати змогли взяти першу пістолетку, а потім вони почали програвати усі важливі перестрілки та було відчуття, що команди немає на сервері.

Окремо потрібно відзначити гру Фіна karrigan Андерсена, який був найкращим на сервері та знищував усіх опонентів. Важливу роль у програші NAVI відіграв Денис electroNic Шаріпов, який повністю провалився на карті та відіграв зі статистикою 6-22.

Потім команди перейшли до Dust2. Ця карта за темпом нагадувала Inferno, FaZe одразу взяли гру під свій контроль та впевнено виграли за захист 4:11. За СТ бік NAVI намагалися камбечити, але програли важливий форс-раунд, а потім припустилися ще однієї помилки і випустили супротивників на 15 раунд, що дозволило Фейзам довести матч до перемоги з рахунком 2:0.

Ця гра показала, що NAVI знаходяться не в оптимальній формі і скоро будуть зміни у складі про що і говорили ceh9 та Zeus.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.