Fishman про гру з Dendi: «Денді не програвав мзс, а часто і вигравав, але помилявся в кнопках, в мувах»

06.05.2022
Сергей Таран

Гравець команди Entity по Dota 2 Дмитро Fishman Поліщук згадав про свою гру в складі B8 Esports. Білорус каже, що Данило Dendi Ішутін відмінно передавав свій досвід молодим гравцям, але іноді українець загрався, це призводило до поразок.

«Dendi дуже великий молодець, трайхардер, він як міг передавав свій досвід. Але у нас не йшло - 20 поразок поспіль явно про щось говорять. І все так само з Кристалісом ми вирішили зібрати свій власний стак. 

Я думаю, що недогравали хлопці. Ти не програєш 20 ігор просто так, правда ж? Ми відчували з Кристалісом, що хлопці недограють. Ми з ним завжди добре стояли лінію, іноді навіть вигравали. Програвали, звичайно, теж. Але ми вірили в наше дуо. 

А в складній у нас хлопці не могли знайти спільну мову. Денді не програвав мзс, а часто і вигравав, але помилявся в кнопках, в мувах. Проблема Данька в тому, що він не розумів до кінця, як багато значать ці помилки. Не можна на корах так помилятися. 

Я ні в якому разі не звинувачую Денді. Там запустився chain reaction. Мені було дуже приємно грати з Денді незважаючи на те, як все склалося. І хто знає, може, в майбутньому ми ще перетнемося, правда, він вже буде тренером. Ну а поки ми вирішили піти своїм шляхом»

Раніше Dendi висловився щодо балансу в Dota 2.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.