Fnatic провалить 2022 рік?

22.02.2022
Сергей Таран

З початком «епохи онлайн» у CS:GO у легендарної команди Fnatic почалися великі проблеми. Хлопці довгий час не могли знайти свою гру і на тир-1 сцені їх не сприймали всерйоз. Але з літа 2021 року організація вирішила відмовитися від суто шведського складу. Новим капітаном ростера став Алекс ALEX МакМікін, а прихід Вільяма mezii Меррімана додав вогневої потужності у колектив, але йому все ще не вистачало якісного снайпера.

У жовтні 2021 року до Fnatic приєднався Оуен smooya Баттерфілд, який почав грати з AWP. З приходом smooya результати команди пішли вгору, а його індивідуальна гра була на висоті. На своєму першому турнірі новий склад виграв REPUBLEAGUE TIPOS Season 2, а Оуен набив рейтинг 1.20. До кінця року Fnatic забрали титул DreamHack Open November 2021 та непогано виступили на IEM Winter 2021, а рейтинг Баттерфілда склав – 1.21.

Новий рік для всієї команди Fnatic почався жахливо, а рейтинг вище одиниці з усіх гравців був тільки у smooya та Brollan. І, здавалося б, нічого страшного в цьому немає, весь колектив складно входить у новий сезон і хлопцям потрібен час на розгойдування.

21 лютого 2022 року Оуен публікує твіт, у якому анонсує жахливу новину. Потім на порталі Dexerto з'являється інсайдерська інформація, що керівництво вирішило поміняти снайпера і по ходу IEM Katowice 2022 шукало заміну smooya. Через деякий час Fnatic анонсували відхід Баттерфілда, а його місце зайняв гравець fnatic Rising Луліан regali Харйяу.

Так, статистика у regali знаходиться на хорошому рівні, але йому явно не вистачатиме досвіду виступу на тир-1 сцені. Черговий вирішал у колективі вимагає часу, щоб зігратися, а це означає, що на хлопців знову чекає низка провальних матчів. З огляду на все це я не бачу особливої логіки у вирішенні керівництва Fnatic і чекаю ще одного непоказного сезону від команди.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.