gla1ve: «Нам не здається, що ми так вже далеко від кращих команд у світі, але...»

09.06.2022
Сергей Таран

Капітан CS:GO складу Astralis Лукас gla1ve Россандер висловив свою думку щодо останніх результатів його колективу. В інтерв'ю порталу HLTV данець висловив надію, що Pinnacle Cup Championship 2022 допоможе його команді поліпшити свою гру.

«Це турнір покаже наш реальний поточний рівень. Звичайно, ми і самі приблизно розуміємо, де знаходимося щодо інших команд, і це положення нас не влаштовує. Однак на цьому чемпіонаті ми зможемо краще визначити, наскільки близько наш склад підібрався до кращих колективів світу - це ми і хочемо з'ясувати. Ми сподіваємося зайти далеко на цьому турнірі - він може стати для нас стартовою точкою і додати нам впевненості в собі. Трохи боляче, коли ти постійно поступаєшся командам, які і не повинен обігравати, але віриш що станеш сильніше в майбутньому. Так що цей чемпіонат може дати нам потрібну мотивацію.

Нам не здається, що ми так вже далеко від кращих команд у світі, але... якби ми були досить близько, ми б перемогли хоча б в декількох матчах. Але поки ми не обіграли жоден по-справжньому сильний колектив. Можливо, це все ж траплялося на турнірах BLAST. В онлайні ми перемагали Ninjas in Pyjamas, майже обіграли ENCE, так що напружені матчі були. Двічі ми були близькі до перемоги над G2 Esports, боролися з Heroic, так, були цікаві ігри, але якщо ми не доводимо їх до кінця, значить, ми ще не там, де повинні бути»

Нагадаємо, колишній гравець Astralis відновив кар'єру.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.