Natus Vincere взяли реванш у FaZe Clan

17.06.2022
Сергей Таран

Чвертьфінал BLAST Premier: Spring Finals 2022 відкривало повторення фіналу PGL Major Antwerp 2022 FaZe - Natus Vincere.

NAVI пікнули Dust2, оскільки вони чудово вивчили дії противника на цій карті і були готові практично до всього. FaZe намагалися грати за захист агресивно, повільно, рвати таймінги, але всі їх тактики були провальні, що призвело до результату першої половини - 2:13. За Т бік європейський мікс намагався поборотися, але для Natus Vincere не склало труднощів добрати потрібні три раунди.

Далі команди перейшли на Inferno, де остаточно стало зрозуміло, що FaZe знаходяться в жахливій формі. Вони нічого не могли протиставити грі NAVI, всі плани Фінна karrigan Андерсена були прочитані, тому його колектив закінчив першу сторону з рахунком 1:14 на користь Народжених Перемагати. Потім Natus Vincere швидко взяли два перші раунди і закрили карту.

Зараз складно сказати: це NAVI в прекрасній формі або просто у FaZe пішов спад? Але нам здається, що другий фактор зіграв важливу роль в такому результаті матчу. У колективу Фінна Андерсена занадто щільний графік, після перемоги на мейджорі команда полетіла в Даллас, потім почався BLAST, а до літньої паузи ще будуть Roobet Cup 2022 і IEM Cologne 2022. Ясно, що хлопцям з FaZe потрібно відпочити і трохи змінити свою гру, а Народжені Перемагати після такої впевненої перемоги над чемпіонами PGL Major Antwerp можуть отримати заряд і показувати таку гру до кінця турніру.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.