NAVI переграли BIG і завтра зіграють за вихід в плей-офф PGL Major Antwerp 2022

14.05.2022
Сергей Таран

У другому раунді PGL Major Antwerp 2022: Legends Stage CS:GO складу української організації NAVI протистояли німці з BIG. Команди провели цікаве мап-вето, в якому Народжені Перемагати відмовилися грати Nuke і вибрали Ancient.

За захист у німців виходило нав'язувати боротьбу колективу Олександра s1mple Костильова. Головною проблемою Natus Vincere в атаці була - несконцентрованість, хлопці віддали пару раундів проти 2к баю і не завжди дисципліновано розігрували ситуації в більшості і з встановленою бомбою. Але NAVI все одно змогли виграти першу половину з рахунком 8:7.

Після зміни сторін BIG змогли продемонструвати тільки один раунд, в якому вони змусили супротивників затиснутися в глибоких позиціях, чим прекрасно скористалися. Але перший збройовий раунд був єдиним, який змогли взяти німці. NAVI швидко адаптувалися під стиль опонентів, віддаючи мзс, але контролюючи при цьому всі підходи до плентів.

Підбиваючи підсумки двох зіграних матчів можна впевнено говорити, що у NAVI є проблеми з дограванням раундів. А ось у всіх інших аспектах Народжені Перемагати готові на всі 100%. Тепер у Natus Vincere статистика 2-0 і вони зіграють матч за вихід в плей-офф.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.