NAVI продовжують підписувати росіян, у CS:GO складу новий менеджер

07.07.2022
Сергей Таран

Уродженець росії Олександр Lk- Лемешев став новим менеджером CS:GO складу української організації NAVI. На цій посаді він замінив Ярослава N1ghtEnd Клочка, який пішов на підвищення. Анонс з'явився тільки в Твіттері Лемешева і клубу.

Lk- займав аналогічну посаду в Vega Squadron і Unique, а також невеликий проміжок часу тренував HellRaisers. У 2021 році Лемешев допомагав складу NAVI за Dota 2.

«ESL One Cologne стане моїм першим турніром в якості менеджера команди NAVI по CS:GO.

Це також знаменує собою кінець мого майже річного шляху з командою Dota, що досить сумно. Буду сумувати за роботою з моїми хлопцями, буду тримати кулачки, щоб вони виграли всі візові баталії. Я не сумніваюся, що вони досягнуть успіху як в грі, так і поза нею.

І до біса війну! Ніколи б не подумав, що це те, що я буду говорити в 2022 році. Люди не повинні страждати, тікати зі своїх будинків, і вони не повинні розлучатися зі своїми близькими, діти не повинні вмирати. Сирени і вибухи не повинні будити вас вночі.

Я був в Україні більше 10 разів, і до мене ніколи не ставилися по-іншому, тому що я росіянин. Я люблю Київ, люблю Україну, люблю її культуру і людей звідти. Це божевілля треба зупинити.»

Олександр Lk- Лемешев

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.