NAVI пропустили Heroic на PGL Major Antwerp 202

18.04.2022
Сергей Таран

CS GO ростер української кіберспортивної організації NAVI у bo1 матчах обіграв мікс QUAZAR, а потім хлопців з OG. Тепер колектив Андрія B1ad3 Городенського має зіграти bo3 матч за путівку на мейджор проти Heroic.

Першою картою став de_ mirage. Народжені Перемагати вдало розпочали за бік атаки, але під кінець половини данці зібралися та змогли вирівняти гру та взяти 7 раундів. За СТ NAVI виграли старт сторони, а Олександр s1mple Костильов зміг витягнути клатч 1в3 у першому збройовому, що дозволило його колективу зміцнитися економічно та вийти на 15 раунд. Потім Heroic стали поступово набирати бали, але Natus Vincere знайшли можливість завершити зустріч із рахунком 11:16.

Потім колективи перейшли на de_inferno. З першого раунду данці показали, що не просто так вибрали карту. Вони впевнено виходили на плент і не давали NAVI стабілізувати економіку, що дозволило Ісмаїлу refrezh Алі і до виграти бік 10:5. За бік атаки теж спочатку домінували Heroic, але за рахунку 14:6 на користь Natus Vincere почали набирати очки. Але камбек Народжених Перемагати не вдалося, вони програли найважливіший раунд і дозволили супротивникам вийти на 15, а потім refrezh зробив все, щоб уникнути допів і перейти на Nuke. Карта закінчилася з рахунком 16:13 на користь команди Данії.

На вирішальній карті Natus Vincere розпочали атаку, вся половина проходила нестабільно, з постійними розмінами раундами. Перший бік закінчився 7:8 на користь датчан і здавалося, що за захист NAVI повинні впевнено перемагати. Але Heroic почали змітати супротивників за Т-бік, часто вигравали близькі ситуації та змогли виграти з рахунком 16:9.

Після цього матчу колектив із Данії перейшов у стадію Legend на PGL Major Antwerp 2022, а у хлопців із NAVI буде ще дві спроби пройти на мажор.

Нагадаємо, FURIA пройшла у стадію Legend на PGL Major Antwerp 2022.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.