NAVI стартують на PGL Major Antwerp 2022 з перемоги над G2

14.05.2022
Сергей Таран

У першому раунді PGL Major Antwerp 2022: Legends Stage розклад подарував нам чимало цікавих матчів, але найбільше уваги привернуло протистояння CS:GO складу української організації NAVI та європейського міксу з G2. Гра була у форматі bo1, що ще більше підвищило ажіотаж навколо цього протистояння. Команди вирішили, що найкомфортніше їм було зіграти на Mirage.

Народжені Перемагати стартували за СТ сторону, за яку відігравали свій дефолт. Колектив вибивав мзс, зміцнював шорт, вибудовуючись в умовну лінію для контролю. Але була проблема в тому, що Кирило Boombl4 Михайлов часто залишався один на пленті А, а його активно абузили G2 і як результат - рахунок першої половини 7:8.

Атаку NAVI показали більш гнучку, часто використовували люркера, працювали по всій карті. Найбільше раундів G2 набрали завдяки своїй стрільбі і клатч-моментам, а також нестабільній економіці Народжених Перемагати.

Така гра не могла закінчитися в основні 30 раундів. Овертайми пройшли досить цікаво, але NAVI швидко адаптувалися під стиль опонента і виграли протистояння з рахунком 17:19.

О 21:30 Natus Vincere зіграють другий раунд PGL Major Antwerp 2022: Legends Stage проти BIG.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.