petr1k назвав фаворитів IEM Katowice 2022

14.02.2022
Сергей Таран

Вже завтра стартує Play-In стадія IEM Katowice 2022. Напередодні старту головного турніру зими з CS:GO, український аналітик Олександр petr1k Петрик виділив команди, які мають найбільше шансів на перемогу.

«Хто фаворити? Важко сказати: це буде перший турнір на рік, тут може статися багато несподіванок. … У плей-іні у FaZe суперники нескладні, тому навіть з jks у складі вони повинні їх проходити. А коли повернеться ropz, то у них буде плюс мораль, яка здатна дуже багато. З естонцем у складі "фейзи" боротимуться за титули, я певен. Gambit і VP на "розігрівальних" турнірах перед Катовіце показали свою дуже сильну форму, не робили замін взимку, так що я їх котирую трохи вище за інших. Жаль, що в груповому етапі вони в одній частині сітки, тому комусь доведеться проходити в плей-офф через лузерів.», – написав petr1k.

Також Олександр висловився про шанси CS:GO складу української організації NAVI:

«Народжені перемагати» хоч і перша команда світу, але на Бласті показали, що ще не у формі. Тож у мене мало впевненості в тому, що вони приїдуть і всіх закриють, як це було 2021 року», - заявив Петрик.

Раніше ми писали, що petr1k думає про новий формат RMR.

Теми:

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.