Підсумки групи А на ESL Pro League Season 15

14.03.2022
Сергей Таран

Вчора відбулися останні матчі першої групи на ESL Pro League Season 15. У плей-офф пройшли Ninjas in Pyjamas, fnatic та Entropiq. Ми змогли передбачити дві команди із трьох, які пройшли далі.

Looking For Org програли всі матчі у групі, але хлопці боролися, місцями показували хорошу гру та зіграли так, як від них очікували. А ось G2 можна по праву назвати головним розчаруванням у Group A. Самураї змогли виграти лише перший матч у LFO (2:0) і гру, що нічого не означає, проти NiP (2:0). Але важливі матчі колектив Ніколи NiKo Ковача провалив і як результат, другий сезон поспіль не виходить із групи.

За рейтингом 2.0 найкращим гравцем є Аурімас Bymas Піпірас (1.28), але, на нашу думку, найкращим у групі був Фредрік REZ Стернер (1.27). Швед у кожному матчі був лідером своєї команди, що дозволило їй вийти із групи з першого місця. Також REZ виграв вісім клатчів із восьми.

Найгіршим гравцем Group A можна назвати будь-якого представника Looking For Org, але це неправильно, тому що у хлопців зовсім інший рівень гри порівняно з їхніми супротивниками. Але найгіршим у групі все одно буде гравець із Австралії, а саме Крістофер dexter Нонг (0.86). Капітан MOUZ є найслабшою ланкою в колективі та його заміна не за горами. Він часто випадає з матчів, приймає невірні рішення і має помітні проблеми зі стріляниною.

Ну а хайлайт групи А, що запам'ятовується, трапився в матчі G2 vs MOUZ. Коли на рахунку 13:15 на користь Мишок Франсуа AmaNEk Делоне зробив мінус три та виграв раунд для команди, що дозволило перенести зустріч на допи.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.