Підсумки першого дня IEM Katowice 2022

18.02.2022
Сергей Таран

Вчора завершився перший ігровий день основної стадії IEM Katowice 2022. Свої стартові матчі не зіграли лише NAVI проти ENCE та G2-fnatic. Ми вирішили визначити найкращі моменти дня та виділили такі категорії: MVP дня, момент дня, провал дня та команда дня.

MVP дня – broky

broky протягом трьох карт був лідером FaZe. За 74 раунди рейтинг 2.0 латиша становить 1.42, а K/D вище за всіх інших гравців – 1.89. Також це рішення вплинуло особисте враження редакції.

На цю категорію ми розглядали велику кількість гравців, з основних це: stavn, KSCERATO, ZywOo та YEKINDAR. Але кандидатура Марека відпала досить швидко, тому що гравець Virtus.pro чудово показав себе на Vertigo, але провальне виступив на Inferno. Інші гравці були лідерами своїх команд на всіх картах, але моментами вони просідали і їх тиммейти виявляли себе краще.

Момент дня – три ACE від YEKINDAR

За вчорашній день було зроблено шість ейсів, а три з них зробив головний бомбардир VP Марек Галінскіс проти Copenhagen Flames, що залишає яскраве враження про його виступ.

Провал дня – JDC

Джон JDC де Кастро виступає за молодіжний склад MOUZ, на IEM Katowice 2022 року німець замінює Аурімаса Bymas Піпіраса. На стадії Play-In він був одним з найкращих у MOUZ і отримав похвалу від Михайла Kane Благіна. Але з початком основного етапу у нього зникла впевненість, він був найгіршим на всіх трьох картах та зіграв із рейтингом 0.73, а різниця K/D -25.

Команда дня - Ninjas in Pyjamas

На думку аналітиків, один із головних фаворитів турніру – Gambit, хлопці добре розпочали 2022 рік та встигли виграти Funspark ULTI 2021 Finals. Але перший матч IEM Katowice 2022 Червона машина не найкращим чином, що дозволило шведам провести відмінний матч. Також важливо відзначити хорошу підготовку NIP до опонента, що дозволило їм перемогти.

Так запам'ятався перший день головного турніру зими для редакції players.com.ua. Нагадаємо, що сьогодні на Катовіце свій шлях розпочне українська організація NAVI.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.