Prodigy Agency заявили, що кіберспортивний клуб відмовився платити зарплатню українському гравцеві

10.03.2022
Сергей Таран

Засновник Prodigy Agency Джером Купез, який займається представленням інтересів кіберспортсменів у своєму Твіттері, заявив, що одна з організацій відмовляється виплачувати зарплату їхньому українському гравцю. Клуб пояснює це рішення тим, що гравець пропускав офіційні матчі.

«Прокинувся від новин про те, що команда відмовляється платити зарплату гравцеві в Україні, бо він не грає і не виконує таким чином контрактних зобов'язань. Я неймовірно злий», - написав Купез.

Найвідоміші клієнти компанії Prodigy Agency з України це Віктор sdy Оруджев (MAD Lions) та Кирило ANGE1 Карасьов (FunPlus Phoenix). Зазначимо, що sdy вже понад два тижні не виступає за команду через війну, яку розв'язала Росія проти України. Але Купез заявив, що MAD Lions всіляко підтримує Віктора та виконує всі свої зобов'язання.

«Деякі люди запитують мене, чи йдеться про MAD Lions, але ні. Вони надають максимальну підтримку у поточній ситуації, і я не знаю, як віддячити їм за це», - відповів користувачам Купез.

Також Джером Купез заявив, що готовий сам виплачувати зарплату гравцеві: «Я сам платитиму йому платню, якщо потрібно, це ж грібана війна».

Нагадаємо, Petr1k розповів, що чекає на росіян з NAVI.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.