Riot Games не виплачують призові за турніри з Valorant 2021 року

03.05.2022
Сергей Таран

Професійний гравець у Valorant Джаред zombs Гітлін поскаржився, що Riot Games не виплатили повну суму призових за турніри в 2021 році. Про це він розповів на своєму стрімі.

Гравець сказав, що його команда отримала тільки малу частину призових за VALORANT Champions 2021. Тоді хлопці заробили $20 тис. і кожному належало по $4 тис., але замість цього на рахунок впало по тисячі доларів, оскільки з коштів призового фонду компанія покривала непередбачені витрати.

«Передбачалося, що кожен гравець отримає по $4 тис. З цих грошей організація візьме відсоток, який не такий вже й великий. У підсумку моя виплата склала тисячу доларів»

Джаред zombs Гітлін

Про такі проблеми розповів і Жигімантас nukkye Хмеляускас з G2 Esports. Він заявив, що Riot Games утримували гроші за будь-які випадкові витрати і оплату тестів на COVID-19.

«Ви знали, що Riot Games брала гроші з призового фонду на оплату власних витрат та іншу хрінь? Ми отримали на тисячі доларів менше, тому що організатори взяли гроші на тести COVID-19 та інші випадкові витрати»

Жигімантас nukkye Хмеляускас

Нагадаємо, в ростері Alliance по Valorant залишився тільки один гравець.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.