Росіяни хочуть заборонити v1lat, ceh9 та yXo працювати на кіберспортивних турнірах

24.03.2022
Сергей Таран

Російськомовні користувачі створили петицію, яка закликає заборонити працювати коментаторам, котрі говорять правду про війну Росії проти України. Весь текст можна прочитати на Change.org.

До списку талантів «чия ненависть виливається у заклики до смерті дітей» потрапили: Віталій v1lat Волочай, Арсеній ceh9 Триноженко, Костянтин Leninw Сівко, Олександр petr1k Петрик та Олексій уХо Малецький.

«Ми закликаємо найбільших ігрових видавців та турнірних операторів не допускати передачі медіаправ на свої змагання студіям коментування, чиї керівники, співробітники та медійні персони займаються пропагандою насильства. Ми також вважаємо, що кіберспортивним талантам, які публічно заявляють про ненависть до росіян, немає місця на міжнародних турнірах — The International, чемпіонатах світу, мейджорах, професійних лігах»

Поглянувши на цю петицію, здорова людина розуміє, що це інформаційна війна проти України. А ось автору тексту ми рекомендуємо пройти курс лікування у психотерапевта та купити тур у Суми-Харків-Ізюм-Маріуполь, а не створювати безглузді петиції.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура РФ заблокувала групу WePlay Esports та v1lat у «ВКонтакті».

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.