s1mple: «Можливо, я візьму перерву»

15.06.2022
Сергей Таран

Український професійний гравець в CS:GO Олександр s1mple Костильов сказав, що роздумує над паузою в кар'єрі, так як йому потрібно вирішити особисті питання. Про це снайпер NAVI розповів порталу HLTV.

«Потрібно вирішити, що робити далі. Я не знаю, що буде з організацією і гравцями. Нам все ще потрібно вирішити, чи будемо ми триматися разом або нам потрібно зробити більше змін. Можливо, я візьму перерву. Мені потрібно дещо зробити в житті. Наприклад, переїхати і оформити купу документів... Коли у тебе турнір за турніром, у тебе просто немає часу.

У мене зараз немає ні квартири, ні будинку, де я міг би постійно жити, це головна проблема. Я хочу грати, стримати і не турбуватися про інші речі, не подорожувати з однією сумкою протягом шести місяців. Я живу скрізь і тільки подорожую. Я вже морально втомився від цього.»

Також Костильов пояснив, чому капітаном обрали Дениса electroNic Шаріпова:

«Ми вибрали капітаном electroNic, так як він був єдиним варіантом. Мені потрібно зосередитися на своїй грі, Валера молодий гравець, Перфекто сказав, що не хоче. В цілому, у Дениса одне з кращих розумінь гри, і він легко читає гру»

Ще s1mple назвав головну мету в боротьбі з FaZe Clan:

«Найголовніше не дати FaZe виграти Intel Grand Slam. Сподіваюся ми виграємо цей турнір, а португальські вболівальники вболіватимуть за нас»

Нагадаємо, NAVI випустили інтерв'ю з somedieyoung. Все відео українською мовою.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.