S1mple та NiKo хочуть зустрітися на IEM Katowice 2022

16.02.2022
Сергей Таран

Боснійський професійний гравець CS:GO Нікола NiKo Ковач заявив, що він і його команда зроблять все для зупинки домінації NAVI. Таку заяву він зробив на прес-конференції, присвяченій IEM Katowice 2022.

«Очевидно, ми провели заміни, щоб перемагати NAVI та стати найкращою командою у світі. Дуже хочеться взяти у них реванш, адже вони грали у найкращий Counter-Strike минулого сезону. ... Не обіцяю, що ми зробимо це в Катовіце, але найближчим часом ми збираємося стати найкращою командою світу», - сказав NiKo.

Нагадаємо, перед стартом нового сезону G2 Esports посилили свій ростер перспективним снайпером із NAVI Junior Іллею m0NESY Осиповим. Також підписали Алексі Aleksib Віролайнена на позицію капітана, а слот тренера зайняв колишній наставник Vitality Ремі XTQZZZ Квоньям.

Ще сьогодні Олександр s1mple Костильов давав інтерв'ю, в якому зазначив, що йому було б цікаво провести матч проти G2:

«Найбільше цікаво зіграти проти G2, тому що у неї перспективний склад. У команди хороша «індивідуалка», але я не думаю, що вона в неї краща, ніж у нас. Але все ж таки буде цікаво подивитися не лише за тим, як виступає якийсь гравець, а за тим, що G2 приготувала для перемоги над нашим складом.», - сказав s1mple.

Нагадаємо, s1mple розповів чому пішов m0NESY.

Теми:

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.