Сьогодні стартує ESL Pro League Season 15

09.03.2022
Сергей Таран

Вже за кілька годин стартує перша група ESL Pro League Season 15. За право виступити в основній частині турніру поборються G2, Entropiq, Ninjas in Pyjamas, fnatic, MOUZ та Looking For Org.

Одразу можна визначити долю двох команд. G2 точно не повторять провал минулого сезону, вони показали відмінну гру на IEM Katowice 2022 і проблемою може стати лише відсутність Алекса Aleksib Віролайнена, якого замінить Франсуа AmaNEk Делоне. Але навіть у такому складі хлопці мають виходити із групи.

Looking For Org приїхали на турнір у статусі аутсайдерів і є велика ймовірність, що колектив програє усі матчі. Цю теорію підкріплює провальний виступ австралійців на Elisa Invitational Winter 2021 та Pinnacle Winter Series 2 Regionals.

Ще одне місце у плей-офф ми віддамо підопічним Дмитра hooch Богданова. Так, у 2022 році хлопці з Entropiq перебувають не в найкращій формі, але суперники у групі їм під силу навіть у нинішньому стані. Діти зможуть знайти свою гру по ходу турніру та набрати потрібну кількість очок.

Боротьба за останній слот розгорнеться між Ninjas in Pyjamas, fnatic та MOUZ. Думаю, що у fnatic найменше шансів, оскільки вони провели невдалу заміну снайперів, а інактив Людвіга Brollan Броліна додає ще більше проблем команді.

На IEM Katowice 2022 MOUZ показали гарну гру із заміною, але колективу ще не вистачає стабільності та більша частина матчів для них буде лотереєю. Ninjas in Pyjamas теж знаходяться у підвішеному стані. Хлопці розуміють, що незабаром Brollan повинен замінити одного з них, а нерозуміння майбутнього Миколи device Рідтца додає проблем складу. З огляду на все це є велика частка ймовірності, що останнє місце у плей-офф розіграється у матчі NIP - MOUZ.

Раніше ми писали про невдале рішення fnatic замінить smooya.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.