Team Spirit прокоментували бан свого тренера по CS:GO: «З точки зору процесуального характеру ні Team Spirit, ні hally не знають, хто такі ESIC»

06.05.2022
Сергей Таран

CEO кіберспортивної організації Team Spirit Микита Чукалін випустив заяву, щодо бану, який отримав тренер їх ростера по CS:GO Сергій hally Шаваєв від Комісії з добросовісності в кіберспорті (ESIC). Текст був опублікований в соціальних мережах клубу.

5 травня о 15:05 по CEST тренер нашого CS:GO складу отримав офіційний лист-повідомлення від ESIC, в якому ця організація пред'являла йому звинувачення у використанні бага з камерою тренера і повідомляла про введення санкцій проти нього.

Цю публікацію ми робимо з метою привернути увагу ком'юніті і Valve до діяльності організації ESIC і тих наслідків, до яких ця діяльність може призвести.

Перш, ніж ознайомитися з нашою позицією щодо ситуації, вам варто уважно ознайомитися з відео, на якому записаний момент з багом з камерою тренера: https://www.youtube.com/watch? v = k3raRJgbk3g Це єдиний момент в кар'єрі hally, коли він був помічений. Він стався в матчі 2019 року https://www.hltv.org/matches/2338129/a на турнірі за 10,000 $ з командами з топ-50 рейтингу hltv.

А тепер до суті. На момент інциденту Hally працював тренером 4-й місяць, він не знав про існування бага і не намагався викликати його навмисно. Величезна частина роботи тренера, по суті, полягає в перегляді матчів своєї команди, і коли з тобою відбувається ситуація, яка сталася на відео - ти не хочеш просто вийти з сервера, ти хочеш додивитися цей раунд і вже після цього зробити реконект. Саме так він і зробив. Виходячи зі змісту відео вище, нам абсолютно не зрозуміло, яку вигоду могла отримати Espada? За весь час цього єдиного раунду він не побачив жодного опонента. Практично весь час раунду в місці, де зависла його камера, знаходилися гравці його команди і отримували всю інформацію самостійно.Практично весь час раунду його камера повернута на своїх гравців, і це пов'язано безпосередньо з тим, що він хоче дивитися за своєю командою і просто робити свою роботу. Це єдиний момент в його кар'єрі, який знайшли ESIC з багом камери тренера, і він стався після вармапу, коли його виникнення найбільш ймовірне (що виникає після смерті гравця, за яким спостерігає тренер).

Тепер ми хотіли б звернути вашу увагу на дії ESIC у зв'язку з цією ситуацією. З точки зору процесуального характеру ні Team Spirit, ні hally не знають, хто такі ESIC. Ми не знаємо, хто вів це розслідування і хто приймав рішення про покарання, хто цей комісар, на якого вони посилаються у своєму листі. Ніхто не ознайомлював нас з їхнім кодексом, на який вони також постійно посилаються. Жоден турнірний оператор не використовує їхній кодекс як офіційний документ на своїх турнірах. Звідки влада у цих невідомих людей, нам також не зрозуміло. Все це призводить до невтішних наслідків, а саме до відсутності можливості сатисфакції. Адже єдиний, до кого ми можемо звернутися для оскарження рішення ESIC, - це самі ESIC! Більше того, вони буквально пропонують hally знижку на термін бану, якщо він просто погодиться на всі їхні звинувачення без захисту. Роблячи цю заяву, ми відмовляємося від цієї приголомшливої можливості знижки в 25% від терміну, заради того, щоб спробувати вплинути на майбутнє кіберспорту. Що зробила ESIC для кіберспорту? Вони оголошують своєю місією боротися за чесність і етику в кіберспорті, але що вони реально зробили? Вони якось вплинули на проблеми з підставними матчами? На проблеми з читерами? На проблеми з радар-хаком? Ні, вони вчепилися в ситуацію з багом камери тренера, тому що вони буквально не в змозі вирішувати реальні проблеми кіберспорту і просто виправдовують своє існування, нападаючи тільки на тренерів, які просто не можуть себе захистити. Це їх єдиний спосіб залишатися релевантними в індустрії, тому що нічим іншим корисні вони бути не можуть. Зверніть увагу також на те, коли вони оприлюднили своє розслідування. Відео з багом hally, яке вони нам надіслали, було завантажено 26 жовтня 2020 року. А тепер, буквально за тиждень до старту Мейджора, вони вирішили нагадати про себе, просто для того, щоб привернути більше уваги до своєї мізерної діяльності. Можливо, вони навіть вболівали за нас на RMR-турнірі:)

Тепер ми хочемо запитати вас, чи вважаєте ви, що наш тренер повинен позбутися своєї першої можливості поїхати на Мейджор, якої він домігся наполегливою багаторічною працею? Ваша відповідь вже ніяк не вплине на ситуацію з його перебуванням поруч зі своєю командою, але, можливо, він допоможе комусь в майбутньому не опинитися в такій ситуації»

Раніше ми писали, що OverDrive назвав трьох тренерів, яких ESIC забанили перед PGL Major Antwerp 2022.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.