Thorin: «m0NESY – наступний s1mple»

06.03.2022
Сергей Таран

Британський аналітик по CS:GO Данкан Thorin Шилдс у підкасті «Pop Flash» розповів, що думає про виступи Іллі m0NESY Осипова за G2 Esports. Також він провів порівняння гри Осипова та українського кіберспортсмена Олександра s1mple Костильова, який виступає за Natus Vincere.

«Зазвичай я виступаю проти того, щоб розвішувати ярлики та називати когось "новим s1mple". Найчастіше подібні порівняння немає нічого спільного з реальністю. Наразі немає нікого, хто грав би на рівні s1mple. Найочевидніший приклад – це sh1ro, якого часто порівнюють із найкращим гравцем світу. Цей хлопець є найпасивнішим снайпером на рівні тир-1. Ви серйозно порівнюєте його з s1mple? s1mple – це той, з-за кого скоро понерфять AWP, тому що він дуже часто вбиває без використання прицілу.

Незважаючи на все сказане, я вважаю, що m0NESY повністю заслужив називатися новим s1mple. Вони обидва із СНД і є головними талантами свого покоління, але це лише вершина айсбергу. Стиль гри m0NESY неймовірно схожий те, что показывает s1mple. Згадайте його клатч проти NAVI на Mirage. Якщо прибрати імена гравців, то відрізнити це від дій s1mple практично неможливо», – сказав Thorin.

Раніше ми писали, що буде із кіберспортом у СНД.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.