Thorin розкритикував нового капітана G2

05.08.2022
Сергей Таран

Аналітик Данкан Thorin Шилдс сказав, що вважає помилковим вибір Расмуса HooXi Нільсена в якості заміни для Алексі Aleksib Віролайнена на посаді капітана CS:GO складу G2 Esports. Своєю думкою британець поділився в рамках подкасту Revenge of By the Numbers.

«Я не можу в це повірити. Коли ти G2 і робиш подібні анонси, хоча це ще не підтверджено офіційно, то повинна розповісти, хто прийняв рішення про підписання гравців. Це ocelote? Можливо, це NiKo або XTQZZZ? Відбувається щось сумнівне. Цей решафл не має сенсу. Як можна замінити Aleksib на HooXi? Кілька років тому я вважав неправильним бажання NiKo замінити karrigan на Xizt, який давно втратив форму. Проте Xizt - легенда, а хто такий HooXi? Хіба HooXi – це не більш погана версія Aleksib? З точки зору стилю це два різних капітана. По-моєму, це і послужило причиною заміни. Здається, HooXi потрібен G2 в ролі капітана і ентрі-фрагера. <...>

Я не вважаю, що G2 прийняла жахливе рішення. Мені просто цікаво, в чому Aleksib був поганий, що HooXi став вирішенням проблеми. Вболівальники G2 постійно критикували минулого капітана за погану стрілянину. Що ж, тепер ви будете насолоджуватися новим інгейм-лідером, який стріляє ще гірше. Сподіваюся, всередині команди були питання до стилю гри, а не вогневої потужності капітана.»

Данкан Thorin Шилдс

Нагадаємо, за інформацією деяких ЗМІ, HooXi і Джастін jks Севейдж зіграють за G2 на BLAST Premier Fall Groups 2022.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.