v1lat: «Зараз немає білого, чорного та сірого, є лише два варіанти – чи ти підтримуєш Росію, чи ти підтримуєш Україну»

20.04.2022
Сергей Таран

Український коментатор у дисципліні Dota 2 Віталій v1lat Волочай розповів, як ставиться до своїх колег з цеху з Росії, які мовчать про війну Росії проти України. Свою думку співзасновник Maincast висловив у подкасті Костянтина Leniniw Сівко.

«Зараз немає білого, чорного та сірого, є лише два варіанти – чи ти підтримуєш Росію, чи ти підтримуєш Україну. Це не путінська війна, не Путін вбивав у Бучі, Гостомелі, Ірпені, Маріуполі, а Росія, росіяни, прості пацани, яких підтримували їхні рідні. І те саме можу сказати про білорусів, які допустили війська з того боку, звідки їх не чекали і через 8 годин вони були під Києвом. Я зневажаю росіян, які підтримують дії Росії, на цей час у моєму житті таких 99,9% Для мене дуже все просто, я зневажаю будь-кого, хто не засуджує цю війну. Для мене фраза «ні війні» взагалі н…я не означає. Для мене означає лише пряме засудження дій своєї країни та армії, а таких людей одиниці. Мені пишуть мої колишні колеги, кажу колишні, бо зараз я з ними в одному полі срати не сяду. Вони думають, що вони колись повернутися у світ кіберспорту з Росії. Ті люди, що зараз мовчать, вони думають, що незабаром війна закінчиться і через пів року вони приїдуть на мейджор по кс або на інтернешенал по доті та працюватимуть. Ні хлопці, цього не буде, ви ніколи в житті не виїдете зі своєї еб…ї країни якщо зараз мовчатимете. Вони цього не розуміють. Вони мені пишуть, що вони, мовляв, не можуть нічого написати у своєму телеграмі, бо їхню маму, сестру, брата посадять на 20 років у в’язницю, але я про жодний такий випадок у Росії не чув. Хоч один лінк на таке скиньте. У мене питання – якщо панночка в ефірі першого телеканалу вибігла з плакатом і їй дали дуже смішний штраф, то чому ви мовчите? Якщо потрібно буде за вас сплатити штраф, то ми просто гроші зберемо. Росіяни не розуміють, що вони так само відповідатимуть, як німці відповідали, а потім їхні діти та онуки»

v1lat

Також Віталій сказав, що Twitch найближчим часом заблокують у РФ:

«Твічу в Росії залишилося працювати приблизно десять днів. Вже забанено все залізо – відеокарти, процесори, навіть девайси, я говорю про кіберспорт, навіть не говорю про важливіші речі. Жити стане херово і байдуже підтримував ти Путіна чи ні та от люди цього не розуміють»

Нагадаємо, v1lat не вірить у майбутнє Gambit та Virtus.pro.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.