xaoc розповів, як живе NAVI під час війни

10.03.2022
Сергей Таран

Операційний директор української кіберспортивної організації NAVI Олексій xaoc Кучеров дав інтерв'ю порталу Dexerto, де розповів про життя клубу під час російсько-української війни. Ми виділили найцікавіші моменти.

Щодо місцезнаходження стаффа команди:

«Разом із членами фінансового та юридичного відділу NAVI він переїхав до іншої країни — рішення, яке захищає інтереси компанії у разі продовження ескалації війни»

Про тих, хто залишився в Україні:

«Деякі співробітники все ще шукають притулку у притулках, а інші приєдналися до територіальних сил оборони України (включно із засновником NAVI Олександром «ZeroGravity» Кохановським)»

Що з CS:GO складом:

«Після завершення заходу команда роз'їхалася в різні боки: s1mple, Валерій b1t Ваховський та тренер команди Андрій B1ad3 Городенський залишилися в Польщі, а російське тріо Кирило Boombl4 Михайлов, Ілля Perfecto Залуцький та Денис electronic Шаріпов повернулися додому»

Питання трансферу гравців з Росії до Європи:

«Ми сподіваємося, що росіяни все ж таки зможуть покинути країну найближчим часом. Рейси скасовуються, а випускати людей за кордон стає неймовірно складно. Ситуація з візами, чи видаватимуться нові, не дуже зрозуміла»

Про підтримку, яку надають українцям команди:

«Ми намагаємось допомогти їхнім родичам, бо неможливо нічого зробити, коли вони є в такій небезпеці. … Ми займаємось їх майбутнім місцем проживання, поїздками та візами. Щодня багато що змінюється»

Плани на гравців із Росії:

«Деякі з російських гравців організації намагаються втекти з країни, поки вони ще можуть, побоюючись того, що може статися далі, оскільки конфлікт затягується і може набути безліч нових форм. Вони думають про зміну громадянства, якщо це можливо, тому що вже розуміють, що на них чекає в найближчому майбутньому»

Майбутнє штаб-квартири NAVI:

«NAVI обговорять можливість перенесення штаб-квартири організації з Києва в інше місце «в найближчому майбутньому», довелося призупинити деякі проекти доти, доки не буде досягнуто певної ясності щодо майбутнього»

Відносини зі спонсорами:

«Багато партнерів все розуміють і підтримують нас, за що ми їм дуже вдячні. Вони знають наш підхід до співпраці та впевнені, що у майбутньому все буде добре»

Про майбутню ESL Pro League 15:

«На порядку денному стоїть спроба відправити російських гравців команди CS:GO до Німеччини на ESL Pro League 15. Якщо вони зможуть здійснити поїздку – а NAVI впевнені, що вони це зроблять – це буде ще одна можливість для кіберспорту надіслати повідомлення єдності та співіснування. І щоб команда дала своїм вірним уболівальникам, особливо в Україні, привід усміхнутися»

І наприкінці інтерв'ю Олексій висловив подяку за підтримку вболівальників у ці часи, за їхню активну позицію та розуміння.

Раніше ми писали, що Leniniw не вірить, що гравці NAVI змінюватимуть громадянство.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.