Золотарьов: «Ми не збираємося працювати з гравцями, які живуть у РФ, але готові допомогти їм із релокацією»

28.03.2022
Сергей Таран

CEO української кіберспортивної організації Natus Vincere Євген HarisPilton Золотарьов дав інтерв'ю видавництву The Washington Post, де розповів про кадрову політику клубу у майбутньому. Ми виділили найцікавіші моменти.

Золотарьов заявив, що клуб не працюватиме з гравцями, які живуть у Росії:

«Ми не збираємося працювати з людьми, які живуть у Росії та сплачують податки в РФ. У нас багато росіян, які роками грають за NAVI, і вони розуміють, що все, що відбувається на російському ТБ, — це марення. Я маю на увазі, вони це розуміють, бо проводять багато часу в Україні. Вони тут навчальний табір. Вони знають нас. … Проте ми не зможемо працювати з гравцями, які там житимуть та сплачуватимуть податки. Отже, ми готові допомогти переселити гравців, які не поділяють політику РФ»

Також, HarisPilton розповів які ростери можуть торкнутися змін:

«Я вірю, що всі наші основні склади залишаться незмінними. Ми обов'язково розформуємо пару дрібніших дисциплін, переважно мобільних. У нас є деякі проблеми з Dota 2, але вони не пов'язані з політичними позиціями чи політичними поглядами наших гравців чи їхньою національністю. …Але справа не в нашому списку; це більше про «Доту 2» у нашому регіоні загалом. Ми намагатимемося зберегти якомога більше дисциплін та гравців. Наскільки мені відомо, більшість наших гравців готові до переїзду»

Що буде з CS:GO складом:

«Ми сподіваємося, що збережемо цей склад, а російські гравці переїдуть»

Золотарьов про фінансовий стан NAVI:

«Добре те, що NAVI, ми з України, ми локомотив із СНД, але з погляду спонсорства, більшість наших партнерів із ЄС чи США. Тож із фінансами у нас все гаразд. Ми втратили лише одного партнера, і це було наше власне рішення…»

Нагадаємо, раніше xaoc розповів, як живе NAVI під час війни.

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.