Що б досягати успіхів у CS2, ви не можете покладатися лише на свій аім. Існує безліч інших навичок, які гравці повинні вдосконалити, щоб розвиватися.
Однією з таких навичок є комунікація, яка значною мірою покладається на знання позицій на мапах. Ви не зможете дати тіммейтам інформацію де ворог, якщо не знатимете як називається певна позиція на мапі. В цьому гайді ми розповімо про назви позицій на змагальних мапах, що дозволить вам покращити свою комунікацію.
Використання назв позицій спрощує комунікацію. Опис певних локацій без назви може бути складним і зайняти багато часу, що може дати противнику перевагу.
Один з найкращих способів вивчити назви позицій для всіх мап у CS2 — це ознайомитися з путівником або шпаргалкою з назвами. Саме для цього ми і зробили цей гайд, щоб вся важлива для вас інформація була зібрана в одному місці.
Не дивлячись на те, що мапи в CS2 мають різну структуру, але все одно деякі точки називаються однаково через свою універсальність. Зараз ми розберемо саме універсальні назви позицій на мапах.
При цьому, якщо ви граєте не постійною п’ятіркою або компанією, то краще вчити назви позицій англійською. Так, коли ви граєте в соло, то зможете давати інформацію зрозуміло для всіх і не доведеться пояснювати, що ви мали на увазі.
Але якщо у вас є команда, або компанія, з якою ви постійно граєте разом, то у вас можуть з’являтися свої назви для точок на мапах. При цьому варто пам’ятати, що це вже більш локальна інформація, яку не знайомі з нею гравці можуть не зрозуміти.
На кожній мапі є біля близько 10 унікальних назв позицій. Вивчити відразу всі не вийде, але з часом вони самі відкладуться в пам'яті. Поки цього не сталося можна передавати інформацію тіммейтам, використовуючи позначення радара. Для цього достатньо періодично поглядати в кут екрана - там завжди над радаром буде офіційна назва позиції.
Мапа Dust 2 є однією із класичних в грі та присутня ще з CS 1.6. Це добре спланована мапа для обох сторін.
Міраж – одна з найпопулярніших мап у грі, яка була додана ще у липні 2013 року. Це структурно проста мапа, позиції на якій доволі легко вивчити.
Ancient це доволі молода мапа в порівнянні з більшістю інших локацій в CS2. Мапа має доволі стандартну для CS структуру, але зі своїми особливостями та унікальним позиціями.
Inferno – це доволі проста мапа, яка виконана в стилі італійських містечок. Сама мапа має чимало кутів та позицій, де можуть знаходитися вороги, тому важливо орієнтуватися в їх назвах.
Особливістю Nuke є те, що мапа має два поверхи і пленти розташовані один над одним.
Vertigo, так само як і Nuke має два поверхи, що іноді може плутати в орієнтуванні. Тому тут є важливим знання позицій та їх назви, щоб не плутатись при передачі інформації.
Anubis поєднує вузькі коридори, відкриті простори та кілька рівнів, створюючи динамічний і цікавий ігровий процес. Більшість позицій на мапі мають універсальні назви, але є і свої особливі найменування.
Розуміння та знання назв позицій в CS2 має вирішальне значення для ефективної командної комунікації та стратегії гри. Кожна мапа має унікальні особливості та зони, і знання конкретних назв цих локацій може значно покращити вашу координацію та ефективність під час матчу. Бажаємо успіхів в матчах.
Якщо ви хочете продовжувати прокачувати свої знання гри, то зверніть увагу на інші наші гайди з CS2:
Проект вийшов за підтримкою Lorgar — міжнародний бренд ігрових аксесуарів для геймерів та стрімерів, покликаних вивести ваш ігровий досвід на новий рівень. Місія бренду — надати кожному геймеру живі та захоплюючі емоції від гри на високоякісних пристроях, натхненних запитами найкращих геймерів.
Lorgar успішно вийшов на ринок у 2022 році. Продуктове портфоліо включає товари для вибагливих геймерів, стримерів та контент-кріейторів. Ознайомитись з асортиментом можна за посиланнями: lorgar.ua.
Бренд Lorgar належить ASBISc Enterprises Plc., одному з провідних дистриб’юторів ІТ-продуктів на ринках EMEA.