Сергій Таран

Редакція Players зібрала для своїх читачів основні мапи, які доступні в Майстерні Steam для Counter-Strike 2. Ми звернули увагу на ті, які допоможуть гравцям покращити свої навички гри, вивчити щось нове або просто весело провести час в CS2.

Тренування аіму

  • Aim Botz – це мапа, якою всі користувалися в CS:GO і вона не втратила свою популярність в CS2. На ній можна зосередитися на покращенні свого аіму, потренувати розуміння гри по звуку та випробувати всі варіанти наявної зброї.
  • CSStats Training Map – це також аналог популярної тренувальної мапи в CS:GO, яка мала назву CSGOHUB. Мапа дозволить потренувати «aim», «kz» «bhop», «surf», «prefire».
  • Crosshair Generator v4 – мапа допомагає вам обрати краще налаштування вашого прицілу, також його відразу можна випробувати. Ще на мапі є приціли професійних гравців, їх можна протестувати, якщо вам підходить то залишити або зробити невеликі зміни.  
  • Recoil Master - Spray Training – тут можна зрозуміти рух спрею, коли ви затискаєте кнопку стрільби.
  • Aim_Rush / Aim training map – на цій мапі можна тренувати свій аім під час руху та коли ворог знаходиться в укритті або далеко.
  • Warmup Map – комплексна мапа для тренувань, де можна покращити не лише свою стрільбу, а і KZ та BHOP.

Тренування гранат

В Майстерні Steam майже відсутні мапи для тренування кидання гранат. Нам вдалося відшукати лише дві:

Але вивчення розкидок гранат в CS2 все ж Valve зробили легше. Щоб створити тренувальну мапу в CS2 потрібно в головному меню натиснути «Грати» і після цього зверху обрати «Тренування». Потім необхідно обрати мапу та увімкнути допоміжні функції, які розташовані зверху зліва.

Ще варто відмітити, що розробники додали можливість бачити куди прилетить граната, якщо кинути в те місце, куди наведений ваш приціл. Також буде видно весь процесс польоту гранати.

Але навіть при такому функціоналі тренувальних мап CS2 рекомендується використати декілька консольних команд. Для більш швидкого переміщення по мапі треба додати на це бінд, для цього потрібно прописати такі команди:

  • sv_cheats 1 – дозволяє використовувати консольні чити на локальному сервері.
  • bind "зручна клавіша" "noclip" – дозволяє літати по карті.

Також є бінд на швидке видалення диму, щоб не чекати поки завершиться час роботи гранати.

  • bind "зручна клавіша" "ent_fire smokegrenade_projectile kill; stopsound"

Мапи для тренування KZ і Bhop

Тренування KZ (Kreedz Climbing) допомагає гравцям покращити навички руху та стрибків. Завдяки цьому можна підвищити свій рівень точності та контролю над персонажем. Популярними мапами для тренування KZ є:

Bunny Hopping (Bhop) – це серія стрибків, яка дозволяє гравцями швидше рухатися. Але в CS2 Bhop став складнішим, тому тренування на спеціальній мапі точно має сенс, варто звернути увагу на такі локації:

Варто відзначити, що ці мапи актуальні на квітень 2024 року. Не виключено, що згодом в Майстерні з'являться нові, які будуть мати більший функціонал та популярність.

Вдалих тренувань та успіхів в матчах!  

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.