Сергій Таран

Капітан складу NAVI Алексі Aleksib Віролайнен прокоментував перемогу своєї команди над ENCE на BLAST Premier World Final 2023 з CS2.

«[Що сталося після Anubis і настільки гарної першої половини на Ancient?] Це гарне запитання, тому що ми багато чого підготували, і мені здавалося, що ми все зробили правильно. Щойно в нас з'явився відрив, ми почали вагатися і, можливо, боялися померти. Були раунди, в яких ми купили, скажімо, чотири смоки і в підсумку не реалізували жоден із них, хоча в нас усе для цього було. Якщо ми хочемо перемогти, ми не повинні грати подібним чином.

Ми виступали прямо протилежно тому, як слід грати за Т-сторону на Ancient. Але, знаєте, найкраще — те, що ми перевернули гру, навіть незважаючи на старт на Nuke з рахунку 0:5. Я думаю, на нашому місці більшість команд розвалилися б. Я радий, що ми камбекнули.»

BLAST Premier World Final 2023 проходить з 13 до 17 грудня в Абу Дабі. На турнірі виступають 8 команд, які змагаються за призовий фонд в розмірі $1 млн.

Нагадаємо, NAVI перемогли ENCE та пройшли у чвертьфінал BLAST Premier World Final 2023.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.