Сергій Таран

Капітан складу NAVI з CS:GO Алексі Aleksib Віролайнен дав невелике інтерв’ю клубному YouTube-каналу. В ньому кіберспортсмен розповів про знайомство з Ігорем w0nderful Ждановим.

«Він [w0nderful] справив на мене сильне враження. Я майже нічого не знав про нього. Я бачив його на кількох турнірах. На мою думку, ми навіть жодного разу не віталися до цього. Просто проходили повз один одного на турнірах. Я його бачив, але ніколи не розмовляв із ним. Він дуже добрий хлопець. Він виглядає щасливим. Завжди на позитиві. Він дуже простий, як людина.

Я розмовляв із ним у день поїздки. Ми приїхали першими, замовили їжу та посидiли поспілкувалися. Він спокійний та з ним легко працювати.

Ми зіграли пару праків перед приїздом сюди [на буткемп]. Просто відчули гру та як грати один з одним.»

Також Віролайнен порівняв системи MR12 та MR15.

«Я думаю, що багатьом може сподобатися, що ігри стали коротшими. Я вважаю, що грати MR15 у Bo3, а особливо в Bo5, втомлює. Якщо у Bo3 близькі ігри. Це займе багато часу, але, зрештою, є факт, що ви граєте в гру дуже довго і все одно всі невеликі деталі важливі.

Враховуючи нинішню економіку та пістолетні раунди, і в цілому той факт, що зараз занадто швидкий темп, набагато складніше робити камбек. І тому з'являється більше рандому.

На змагальній сцені, якщо ви граєте з сильнішим суперником, то MR12 буде краще, тому що їх буде легше здивувати. Але якщо ви хочете показати всі свої заготовки, то я вважаю, що MR15 є кращим. Але це велика зміна, до неї треба звикнути. І загалом, я не кажу, що це погано. Просто, якщо порівнювати, то я все ще віддаю перевагу MR15, але, можливо, в майбутньому зміню свою думку.»

Нагадаємо, Preasy – чемпіони CCT 2023 Online Finals 4.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.