Сергій Таран

Капітан складу NAVI з CS:GO Алексі Aleksib Віролайнен дав інтерв’ю порталу HLTV. Фін оцінив форму та атмосферу всередині команди.

«У G2 мені нічого не потрібно було говорити NiKo та huNter-, вони досвідчені кіберспортсмени. Я поважаю NiKo та його гру. У NAVI те саме. Я відчуваю, що s1mple знає свою справу. Хто я такий, щоб говорити, що він хоче чи не хоче робити? Поки ми знаходимося на одній хвилі як команда, все гаразд. <...> У нас багато вогневої потужності. Але дуже важливо, щоб гравці розуміли ролі, систему та спілкувалися. Думаю, комунікація – один із важливих факторів успіху для NAVI.

b1t, s1mple та B1ad3 розуміють, що в NAVI була одна й та сама культура і система протягом багатьох років. Тепер все по-іншому. Потрібен деякий час, щоб все налагодилося і всі комфортно почували себе. Думаю, у перші місяці або, можливо, коли зміняться правила гри, для деяких з нас настануть незручні часи. Гравці можуть бути не в змозі показати те, на що здатні. Сподіваюся, ми попрацюємо наступні півроку, освоїмося в CS2 і все буде добре.»

Нагадаємо, сьогодні на BLAST Premier Fall Groups 2023 оновлений склад NAVI зіграє перший офіційний матч.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.