Сергій Таран

Український кіберспортивний коментатор Арсеній ceh9 Триноженко повідомив, що тепер буде знімати свої відео українською мовою та заблокував росіянам доступ до них. Про це він написав в своїх соціальних мережах.

«Якщо комусь цікаво, я 1.5 року намагався сформувати на ютуб каналі антивоєнне ком’юніті, таке яке у мене вийшло зробити на Твіч каналі, коли в незалежності від мови користувача, практично вся аудиторія розуміла з якою бідою зіткнулися Україна та підтримувала.

На Ютуб після кожного свого влога я читав коментарі про ракети в мій дім і про якусь «зраду», не зрозуміло кого і чого.

За підсумками мені це набридло, я перейшов на українську мову і заблокував росію, хоча чудово розумію, що в цій країні є 5%+ аудиторії, яка б і далі з радістю дивилася влоги.

Може колись, коли цей народ протверезіє, я повернуся, але поки що віриться в це важко. Молодь бажає смерті українцям, тримається за путіна і репетує всякі провоєнні гасла, як бабки біля під’їзду, згадуючи 45-й рік. А відомі російські стримери і програвці вирощують путінюгент у майнкрафті.

Се ля ві.» 

Нагадаємо, YEKINDAR розповів, що захотів перейти з VP в іншу команду через початок повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.