Кіберспортивна організація Astralis та данська мережа магазинів STARK повідомили про початок своєї співпраці. Інформація про це з’явилася на сайті клубу.
Компанії хочуть своїми діями допомогти людям зануритися в світ геймінгу. В рамках партнерства розроблена інноваційна ігрова вантажівка, яка буде їздити регіонами Данії та дасть можливість пограти всім бажаючим.
Нагадаємо, WePlay Studios та КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого домовилися про довгострокову соціальну співпрацю.