Сергій Таран

Тренер NAVI у Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю англомовній студії висвітлення IEM Sydney 2023 з CS2. В ньому українець розповів, чому команді не вдалося заявити стендина на турнір

«Ми звернулися до ESL, але нам сказали, що ми не можемо виступати зі стендином. Ми намагалися запропонувати деяких австралійських гравців, але все одно нічого не вийшло зробити. Тільки після прильоту сюди ми зрозуміли, що я гратиму за команду. З s1mple ми тренувалися в CS2 тільки три дні. Тож справа не в тому, що ми не змогли зануритися в мету або щось у цьому роді. Ми намагаємося вчитися щодня.»

Ще B1ad3 поділився відчуттями після тимчасового повернення на професійну сцену.

«Трохи напружений, нервую, але все добре. Отримав позитивні емоції. Щоразу, коли робиш розумний хід під час гри, то почуваєшся по-справжньому здорово.

[Поностальгував?] Так. Вочевидь, на нас не чинився великий тиск, тому не особливо звинувачую себе.»

Також Городенський оцінив складність CS2.

«Я думаю, нам потрібно більше фішок, якихось елементів на початку і в середині раунду. Потрібно багато чого обговорити, детально опрацювати. <...>

Мені здається, у цій меті дійсно важко грати. Ви просто намагаєтеся робити те ж саме, що і в CS:GO. Багато команд намагаються грати так. Я майже впевнений, що через місяць усе виглядатиме по-іншому.»

Про майбутнє NAVI в CS2.

«IEM Sydney нічого не означає для нас. Нам напевно потрібно буде провести ще один тривалий буткемп, щоб адаптуватися до CS2. Ми нещодавно перейшли до інтернаціонального складу і тепер намагаємося включити нових гравців у систему. Зараз ми робимо певні кроки і повинні сфокусуватися на цьому.»

IEM Sydney 2023 проходить з 16 до 22 жовтня в Сіднеї, Австралія. Команди змагаються за призовий фонд в розмірі $250 тис. та місце на IEM Katowice 2024.

Нагадаємо, NAVI програли FaZe та покинули IEM Sydney 2023.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.