Сергій Таран

Тренер складу NAVI з CS:GO Андрій B1ad3 Городенський розповів, що в оновленого ростеру є півроку щоб проявити себе. Про це спеціаліст сказав у влозі клубу з IEM Cologne 2023.

«Очевидно, що у нас є час на розвиток, і гравці знають про це, але я їм сказав, що головне, щоб вони не розслаблялися, і не думали, що в них є весь час світу і вони можуть припускатися помилки за помилкою. Я завжди намагаюся тримати їх у напрузі і щоб вони не розслаблялися, щоб вони були зосереджені.

Так. У нас є час — півроку. І вони повинні постаратися показати себе і зробити все, щоб стати кращими. Наразі немає такого тиску, який був у минулому складі, тому що там він був величезний. Особливо у фіналах і півфіналах. Я думаю, що коли цей склад дійде до цього, то їм буде дуже важко. Я сказав jL, що коли він дійде до того, щоб стати чемпіоном і почати свою еру, то йому доведеться пожертвувати чимось. Я вважаю, що коли ти стаєш чемпіоном, то тобі завжди буде хотітися більше. Тому потрібно знайти необхідний баланс.»

Нагадаємо, Ninjas in Pyjamas з українцем headtr1ck програли Astralis та вилетіли з IEM Cologne 2023.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.