Сергій Таран

Тренер складу NAVI з CS:GO Андрій B1ad3 Городенський вважає, що оновлений ростер команди буде повністю готовий приблизно в кінці 2023 року. Але при цьому команда планує бути в гарній формі вже на ESL Pro League Season 18

«[Які часові рамки в цього складу NAVI?] Я думаю, що якщо нам вдасться пройти на World Finals в Абу-Дабі, тоді у нас вже будуть награні всі карти і практично повністю робоча система. Тоді вже справа буде лише в індивідуальних проблемах і тому, як ми зможемо їх виправити. Всі ці дрібні деталі, але це теж важливо, якщо ви хочете грати у фіналах та вигравати.

Але до цього, я думаю, ми будемо в хорошій формі на EPL, тому що, як видно зараз, ми стали грати набагато краще за Т на Mirage та на інших картах. Тому що ми більше працюємо над цим, і у нас покращується розуміння. І видно, що гравці знають, коли і що робити у тих чи інших ситуаціях. Тож нам залишається зробити те саме і на інших картах. Нам просто потрібен час.»

Також B1ad3 розповів, що NAVI хочуть зробити Ancient своєю другою мапою.

«[Чи можна сказати, що Ancient зараз – одна з карт, на якій ви почуваєтеся впевненіше?] Ми плануємо зробити Ancient другою такою картою для нас. І це було планом із самого початку. Тому що, якщо проаналізувати наші минулі ролі, то все ідеально збігається. Усі у команді грали на цій карті раніше. У GamerLegion та Apeks це була сильна карта. Ми вирішили, що спочатку Mirage, у майбутньому Ancient буде другою картою, тому що у нас все добре з погляду розуміння карти. Але карта поки що трохи незбалансована для Т сторони. Тому треба вигадувати щось нове, і нам треба буде додавати це у майбутньому. Потрібно вигадувати якісь складні інноваційні речі, на які люди не чекатимуть і які буде важко прочитати. Але на це потрібно багато часу, щоб зробити кілька разів, потім проаналізувати і повторити, щоб відточити всі нюанси.»

Нагадаємо, іспанець Kairi став тренером NAVI Junior.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.