Сергій Таран

Тренер NAVI Андрій B1ad3 Городенський прокоментував невдалу гру своїх підопічних у гранд-фіналі ESL Pro League Season 18 з CS:GO.

«Я думаю, очевидно, нам не вистачило досвіду. Ми недогравали в багатьох ситуаціях і приймали погані рішення. Думаю, це була проблема, тому що у фіналі всі аспекти важливі, якщо, наприклад, не бути напоготові, то в спину може зайти xertioN.<…>

Так. Якщо говорити про наших гравців, то вони прийшли з тир 2-3 рівня, і зробили такий величезний стрибок уперед, тож я вважаю це великим досягненням. Але, очевидно, коли ми були у фіналі, ми очікували, що зможемо це зробити. Сашко теж цього очікував, бо, скажімо так, він гравець іншого рівня, і він завжди хоче, і завжди прагне перемогти. Але ми поки що не завжди готові. Тут ми точно не були готові перемагати. І я думаю, що другою проблемою був, очевидно, тиск. Тиск сильно давався взнаки.»

Також B1ad3 поділився думками про перехід на СS2.

«Насправді, я був повністю занурений у CS:GO, тому поки не усвідомив, що вийшла CS2. Я думаю, що зможу відповісти на це питання, як тільки ми потренуємось та відіграємо перший турнір. Тому що для мене СS2 — це щось на зразок старшого брата CS:GO. І для мене CS:GO ще не померла.

Я не відчуваю, що це зовсім інша гра, як це було у випадку 1.6. Багато команд змінювали склади після 1.6, хтось взагалі йшов із гри. А тут багато команд продовжують грати тими самими складами. І через десять днів ми вже гратимемо в CS2. Відчувається цей контраст.»

Нагадаємо, NAVI провели найбільше часу в топ-10 рейтингу ESL.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.