Сергій Таран

Капітан Astralis Беньямін blameF Бремер поділився своїми думками про можливий перехід матчів в CS2 на систему MR12. Він вважає, що тоді треба буде змінювати і економіку у грі, так як в іншому випадку програш форсів буде ще болісніше позначатися на командах.

«Перехід на MR12 спричинить серйозні наслідки. Вибір між повним еко-раундом або форсом стане ще більш стратегічним. При цьому поразка після форсу, особливо в другому раунді, обійдеться занадто дорого.

Прорахунки в економіці стануть менш пробачливими, оскільки кожен раунд набуде більшого значення і посилить гострі відчуття від матчу.

Якщо ви програєте пістолетний раунд і не зможете забрати форс у другому раунді, вам доведеться робити повний еко-раунд. У результаті ви будете програвати з рахунком 0:3. Це чверть раундів за половину!

Ці зміни додали б грі інтенсивності. Але при неправильному управлінні економікою могли б призвести до неприємних наслідків. Можливо, командам стане невигідно відігравати еко-раунди.

Я виступаю за MR12, хоча спочатку буде непросто звикнути до умовного рахунку 7:5 після першої половини. Безсумнівно, потрібен час, щоб повністю пристосуватися до цих змін.»

Нагадаємо, Monte запрошені на стадію плей-оф CCT North Europe Series 7.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.