Сергій Таран

14 травня був зіграний третій раунд BLAST.tv Paris Major 2023: Legends Stage з CS:GO. За результатами матчів були визначені перші команди, які пройшли в плей-оф та ті, що покинули чемпіонат.

У фінальну стадію домашнього мейджору зі статистикою 3-0 пройшли Team Vitality, які обіграли Monte (2:0). Також уже в плей-оф Heroic, данці обіграли Team Liquid.

Без жодної виграної мапи чемпіонат покинули 9INE та FURIA. Поляки в останній грі поступилися Faze Clan (0:2), а бразильці програли G2 Esports (2:0).  

Також було чотири bo1 матчі між колективами в сітці 1-1. Перемогу отримали NAVI, GamerLegion, Into The Breach та Apeks, у них тепер статистика 2-1 і вони будуть грати за прохід в плей-оф. В сітку 1-2 відправились NIP, Fnatic, ENCE та Bad News Eagles.

BLAST.tv Paris Major 2023 проходить з 8 до 21 травня у Парижі. 24 Найсильніші команди світу борються за призовий фонд у розмірі $1,25 млн і слот на BLAST Premier World Final 2023. Це останній мейджор з CS:GO, а далі відбудеться перехід на CS2.

Нагадаємо, kRaSnaL прокоментував поведінку FORZE.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.